Pagina 1 van 2
zit/ligkussen!!
Geplaatst: 10 mei 2010, 22:15
door Deleted User 178
Ik was gister eens wat op internet aan het rondkijken op zoek naar een kussen.. voor mij

.
Mijn eerste idee was een (groot) hondenkussen zodat ik er eventueel ook op kan liggen / slapen..
Bite dacht geloof ik meer aan een fatboy-achtige iets.
Wie heeft er een subbie-kussen thuis? Wat voor iets heb je?
Thnx

Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 10 mei 2010, 22:19
door emma
Wij hebben er zelf geeneen, maar bij de VSSM in Nijmegen hebben ze er eentje waar ik echt fan van ben.
Is een hondenkussen bij de Praxis oid vandaan, maar dan wel uit een actie, begreep ik.
En het is een rechthoekig geval van ca 120 x 60 cm, ong. 20 cm dik. En dan gevuld met vergelijkbaar spul dat ook in fatboys zit, van die soort minibolletjes, zodat je het goed onder je kunt vormen.
Ik ben zelf ook op zoek naar iets dergelijks, aangezien dat betreffende kussen in Nijmegen mij elke keer weer erg goed bevalt als ik lig uit te subben.
Alleen nog niet gevonden, helaas.
Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 10 mei 2010, 22:27
door Deleted User 178
En hoe is die maat?
Hihi
overdreven groot of heb je die ruimte wel nodig om lekker te liggen?
Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 10 mei 2010, 22:29
door emma
Ik vind hem niet overdreven groot, ik lig er meestal met opgetrokken knietjes op en Q ligt/zit/hangt dan meestal nog op een puntje erbij tegen mij aan.
Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 10 mei 2010, 22:30
door Deleted User 178
thnx!
Dan weet ik een beetje welke maat ik moet aanhouden. Heb in die richting wel dingen gezien, er hangt wel snel een behoorlijk prijskaartje aan! Zeker als je wat dikker gaat kijken.
Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 10 mei 2010, 22:32
door JJV
de xenos had leuke dingen liggen zag ik
net even groter dan gemiddeld
en niet zo dik dat je er afglijdt
Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 10 mei 2010, 22:38
door Ravelijne
Bedoel je zoiets, Emma?
Ziet er wel comfortabel uit.
Ik heb trouwens zo'n groot kussen van de Xenos. Hij is wel aardig om op te knielen, maar de vulling is nogal light weight. Hij is niet zo comfy of stevig dat ik het prettig vind om er langere tijd op te zitten. Hij zou voor mij te klein zijn om op te liggen, maar het scheelt ook hoe klein je je comfortabel kunt opvouwen, natuurlijk.

Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 10 mei 2010, 22:47
door Deleted User 178
kan me niet herrinneren dat ik bij de xenos vorige week zulke grote kussens gezien heb. Hihi..
Ben wel echt op zoek naar iets waar ik ook op kan hangen/liggen.
Die kussen van die link heb ik idd ook naar gekeken. Zoiets heb ik in gedachte.
Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 11 mei 2010, 01:13
door Reza
Ik heb zelf zo'n schaapkleedje van de Ikea (wat ik bijna nooit gebruik), maar misschien een middenweg tussen een hondenkussen en een gewone fatboy is de
fatboy island. Die heeft wel wat weg van een extra large hondenkussen vind ik

Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 11 mei 2010, 09:08
door puppysjors
Ik heb er twee... hihi
Een fatboy, maar dan van een goedkoper merk, bij de kwantum vandaan geloof ik. hij ligt wel fijn, maar moet vaak opgeschud worden.
En voor in de kooi heb ik een puppykussen:

, maar dan in de maat van mijn bench.
Ik weet niet hoe groot jij bent, maar beide kussens zijn niet gemaakt om languit te liggen. Als er geen kooi omheen zit kun je natuurlijk wel je benen erlangs leggen voor enig comfort.
Oh enne veel plezier met lang logeren

Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 17 mei 2010, 22:03
door emma
Ravelijne schreef:Bedoel je zoiets, Emma?
Ziet er wel comfortabel uit.
Ik heb trouwens zo'n groot kussen van de Xenos. Hij is wel aardig om op te knielen, maar de vulling is nogal light weight. Hij is niet zo comfy of stevig dat ik het prettig vind om er langere tijd op te zitten. Hij zou voor mij te klein zijn om op te liggen, maar het scheelt ook hoe klein je je comfortabel kunt opvouwen, natuurlijk.

Beetje late reactie, maar dat lijkt er inderdaad wel op. Alleen is die in Nijmegen van een soort glad spul aan de buitenkant, nepleer oid, wat makkelijk te reinigen is. Die is dus niet van canvas.
Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 18 mei 2010, 17:38
door artemis
Ik heb deze:
http://www.kadoshop.nu/shop/interieur/s ... mini-basic" onclick="window.open(this.href);return false;
Alleen dan wel in het zwart.
Ik heb hem toen gekocht bij de ALDI en er zijn ook grotere versies.
Hij bevalt me prima en kan er een hele avond op zitten zonder last te krijgen van zere of slapende lichaamsdelen.
Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 18 mei 2010, 18:58
door mej.s
Alleen vandaag in de aanbieding. Een zitzak in rose of blauw >
http://www.onedayforher.nl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 23 mei 2010, 17:27
door Voleuse
Misschien zo eentje <3<3

Re: zit/ligkussen!!
Geplaatst: 23 mei 2010, 21:48
door juffie

That one has tessie's name written all over it!!!