denk dat ik vannavond maar weer eens iets uit m'n voorraadkast ga koken, want dat is de laatste maanden niet zo goed gelukt. of chicken tonight, of pasta met carbonara saus.
"You see this? This is what you want, but you can't have.... unless I let you." - STM
"You can't trust everything you read on the internet." - Abraham Lincoln
Tigerlily schreef:het is elke dag mijn kookdag :icon_sad: ik vind koken heel leuk alleen niet als het alleen voor mezelf is
mijn inspiratie om te koken is ook als een vogel die de vrijheid geroken heeft verdwenen!
[...]
het is gewoon moeilijk om voor 1 persoon te koken, zonder dat je daarna de hele koelkast volsmijt met bakjes voor morgen zeg maar!!
Ja dat herken ik! Als ik samen met iemand anders eet loop ik over van lekkere ideën maar voor in je eentje is het ook zoveel gezeur. Dan denk ik: ik ben toch maar alleen dus waarom zou ik zoveel moeite doen? Je kookt altijd teveel en dan moet je weer wat weggooien (groenten komen niet in eenpersoonsporties, en al helemaal niet in Voleuse-portie want dat is zeg maar een Happymeal)
En mensen zeggen dan: Jaaa, maar dan bewaar je toch wat voor de dagen daarna?, maar ik heb ook geen zin om 3 dagen hetzelfde te eten! Dat gaat je tegenstaan hoor! En ik heb het sowieso al niet zo op kliekjes.
I need you to press me down before my body flies away from me ~ Tune yards, Powa