proficiat jongetje!!!
*probeert dingen tegenwoordig wanhopig vanuit de positieve kant bezien. Al ben ik ook meer voor Crownless'visie van halfleeg tov halfvol*
Ik heb volgens mij zowaar een goede rant geplaatst in het troosttopic. Toch on topic want ik ben idd heel verdrietig, maar volgens mij toch wel rantwaardig. kleine yeah ofzoiets!
kitten schreef:Kut joh, volgens mij heb ik PMS ofzo!
zo af en toe kon ik onwijs geïrriteerd zijn en onredelijk boos worden om niks op jongetje. Ik ben toen eens op advies van iemand (weet niet meer wie) op gaan schrijven wanneer dat gebeurde. 18 juni staat dat erin, toen was de hele wereld kut. 17 juli gebeurde er iets ingrijpends (positief) waardoor ik niks heb gemerkt. Maar gisteravond waarschuwde ik jongetje al dat ik onredelijk boos zou kunnen worden en dattie dat dan niet persoonlijk op moest vatten.
Door Mirena word ik niet meer ongesteld, maar volgens mij heb ik dus wel degelijk een cyclus.
Fijn dat het opschrijven heeft geholpen kitten, -ik gaf de tip- misschien helpt het dat je nu weet wat het is?
18 juni - ik kan niks en mijn carrière is een flop!
17 juli - ...
20 aug - iedereen is irritant bezig!
17 september - ik ben een kutmoeder!
Yep. Ik heb het overleefd. En amper mensen het hoofd afgebeten, volgens mij! :icon_biggrin: :icon_biggrin:
Damn, wat heb ik me kut gevoeld gister en eergister! :icon_sad: Verkoudheid er overheen. :icon_sad: Flinke huilbui gister en vandaag is het weer ok. :icon_biggrin:
Noteren jullie 16 oktober vast in jullie agenda's?
"Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity."
Ik ben shocking bezig...ik heb een vage schoonmaak bui
Ben zelfs de kachels met een sponsje helemaal weer wit aan het maken(ik rook binnen en is te zien tijdens schoonmaak :icon_confused: )Ramen blinken achter weer en in de keuken(van binnen en buiten!) (morgen is voor aan de beurt) Waarom laten vliegen altijd overal shitstipjes op alles achter grrrr.
Gordijnen zitten in de wasmachien.
Langzaam krijg ik een spik en span schoonhuisje
Ik ben gewoon goedddd bezig :icon_biggrin: :icon_biggrin:
De opruimactie chèz Ravelijne duurt ook nog onvermindert voort. En heeft zich schijnbaar uitgebreid tot Alles. Echt Alles gaat op de schop en mag alleen terug in de kast als het daar ook echt hoort. Gisteren had ik wel een juichmoment, toen had ik het gevoel dat ik over de helft was. Volgens mij is dat niet zo, maar het is wel een lekker gevoel.
ondanks alle stress en emo gestuiter in het andere topic toch een leuk vooruitzicht... nog even en dan noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooit meer ongesteld zijn.... ik kan er helemaal naar uit kijken!!!! lijkt me heerlijk!!:)
(misschien dat het toch wel beetje stressverhogend helpt hoor.... is toch wel flinke medische ingreep.... maar ik kijk hierin vooral naar voordelen!!!)