Ik ben vandaag officieel 12 weken en 2 dagen zwanger! 1 april uitgerekend! Toch wel erg leuk om een topic te maken en wat meer te schrijven over wat me bezig houdt.
Tot nu toe gaat het prima hier. Ben wel wat misselijk geweest en vooral heel erg moe. Dat laatste lijkt nu ook wel wat beter te gaan. Ik ben nog steeds moe, maar kan wel weer grotendeels zonder 's middags slapen en ben wat productiever. Verder krijg ik mijn spijkerbroeken niet meer dicht terwijl ik 4 kilo minder weeg als voor ik zwanger werd. Rare gewaarwording.
Dance like nobody is watching
Love like you've never been hurt
Sing like nobody can hear you
Live like it's heaven on earth
Ja echt fijn, juffie! Ben trouwens wel iets teruggezet op basis van de echo, maar goed, heb ook een iets langere cyclus dus kan wel kloppen! Ik vind die topics ook leuk om mee te lezen dus dan vooral zelf ook maar mee gaan doen.
Dance like nobody is watching
Love like you've never been hurt
Sing like nobody can hear you
Live like it's heaven on earth
Niet echt, vooral omdat ik niet heel veel mensen gesproken heb de laatste tijd die jou goed kennen, dus je bent helemaal niet ter sprake gekomen, dat scheelt . Maar ik zat al wel te wachten op de openbare aankondiging, ik had hem eigenlijk al eerder verwacht, want je had de echo toch al eerder?
Dat dus inderdaad! Ik vond het gewoon wel fijn om iets langer te wachten met alles overal neer te zetten. Nu weet ook iedereen die ik het persoonlijk wilde vertellen het en toen kon ik dat weekje tot echo nog wel even wachten.
Dance like nobody is watching
Love like you've never been hurt
Sing like nobody can hear you
Live like it's heaven on earth