Gaat zeker niet lekker met mij en m’n geliefden. Strijd, frustraties, jaloezie. Nu op zoek naar een psych, die begrip heeft voor polyamorie. Paar keer naar een coach geweest. Maar helaas daar geen geld meer voor.
Ik reageer weinig verder. Energielevels laag
Maar knuffels voor iedereen die het nodig heeft!
Ik heb gisteren eindelijk uitsluitsel gekregen over de blessure aan mijn rechterschouder waar ik al +10 jaar een beetje en de laatste maanden heel veel last van heb: het is waarschijnlijk TOS; Thoracic Outlet Syndrome. Dan zit er een bundel zenuwen/aders/slagader klem tussen je sleutelbeen en eerste rib. Verklaart eindelijk goed de klachten en blij met de gespecialiseerde fysio die het na een uurtje kon diagnosticeren, maar ik vind het wel kut. Ik moet veel autorijden en dat doet ontzettend veel zeer. Het gaat ws niet of niet makkelijk over en de oplossing ligt er vooral in dat ik zelf nog meer moet aanvoelen en onderzoeken welke houdingen wel en niet te doen zijn en wat wel en niet helpt. Er is niet echt goed fysio op te geven; behalve datgene wat zorgt voor verlichting.
Dan ben ik eindelijk lekker bezig met sporten enzo en wordt dit weer erger.
Dat lijkt me echt moeilijk! Vooral het idee dat het ws niet over gaat en dat er weinig aan te doen is... Pfff. Succes! Hoop dat ze toch nog iets weten te vinden waardoor je minder klachten krijgt.
Ja, nog even afwachten. Ik ga nu toch laagfrequent naar die gespecialiseerde fysio, misschien kan hij nog iets met manipuleren van de eerste rib etc. Moet zeggen dat ik dat stuk niet heb opgeslagen. En verder heel goed samen uitzoeken welke houdingen klachten veroorzaken. Dus misschien wel verbetering mogelijk, maar dingen als massage etc kunnen wel wat helpen maar lossen niks op. Het schijnt dat ze in Eindhoven er een speciale poli voor hebben maar dan gaan ze vaak over op opereren en halen ze je eerste rib weg.
Ik ben iig even niet happy.